Крижопільська селищна рада
Тульчинський район, Вінницька область
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

КУ «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради»

Офіційна назва комунального підприємства

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради»

Прізвище, ім’я, по-батькові та посаду керівника підприємства

Гончарук Людмила Володимирівна

Юридична та фактична адреса комунального підприємства

смт Крижопіль вул. Героїв України, 67

Графік роботи (включаючи перерву тощо)

Пн-Чт -8.00 -17.00

Пт 8.00 – 16.45

Обідня перерва 12.00 – 12.45

Контактний номер телефону

068-35-94-894

Структура

- Відділення соціальної допомоги вдома.

- Відділення соціальної роботи із сім’ями/особами, які перебувають в складних життєвих обставинах.

- директор КУ «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради» Завертайло Інна Анатоліївна;

- заступник директора Кисленко Тетяна Іванівна;

- завідувач відділення соціальної роботи з сім'ямиособами, які перебувають в складних життєвих обставинах Матковська Тетяна Віталіївна;

- завідувач відділення соціальної допомоги вдома Павлишена Галина Григорівна.

До штату відділення соціальної допомоги вдома прийнято соціальних робітників, які надають соціальну послугу догляду вдома для громадян, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю та потребують сторонньої допомоги.

Електронна пошта комунального підприємства

kgcnsp@ukr.net

Лінк (посилання) на сайт підприємства;

 

Лінк (посилання) на кабінет підприємства порталу Є-data

 

цілі діяльності підприємства

Діяльність Центру спрямована на проведення соціальної роботи з особливо вразливими групами населення або тих сімей, чи осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать  до вразливих груп населення;

Надання особам/сім'ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг,затвердженого Мінсоцполітики, з метою мінімізації або подолання таких обставин

Основні заходи, що складають зміст соціальної послуги догляду вдома, передбачають допомогу у веденні домашнього господарства, закупівлю та доставку продуктів харчування, ліків та інших товарів, приготування їжі, прибирання житла, прання, дрібний ремонт одягу, взуття; допомогу у самообслуговуванні, в обробітку присадибних ділянок, в оформленні документів, внесення платежів тощо.

Фахівці із соціальної роботи комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради» здійснюють професійну діяльність з надання соціальних послуг сім'ям з дітьми та особам, які перебувають в складних життєвих обставинах; сім’ям опікунів/піклувальників, прийомним сім’ям, дитячим будинкам сімейного типу та дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, особам з їх числа; сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю; учасникам АТО/ООС та їхнім сім'ям; особам, які повертаються з місць позбавлення волі та їх оточенню.

Інформацію про тарифи та порядок їх формування на послуги, які надаються підприємствами

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради» надає такі соціальні послуги:

- догляд вдома;

- соціальна адаптація;

- соціальна інтеграція та реінтеграція;

- екстрене (кризове) втручання;

- консультування;

- соціальний супровід сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах;

- соціальний супровід сімей, у яких виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування;

- представництво інтересів;

- посередництво (медіація);

- соціальна профілактика;

- натуральна допомога;

- інформування;

- інші послуги.

• Усі громадяни України мають право на соціальні послуги.

• Соціальні послуги можуть бути як одноразові, так і довготривалі.

• Соціальні послуги бувають спрямовані на профілактику, підтримку, обслуговування.

• Соціальні послуги надаються отримувачам

- за рахунок бюджетних коштів (безкоштовно);

- з установленням диференційованої плати, залежно від доходу отримувача соціальних послуг;

- за рахунок отримувача соціальних послуг або третіх осіб.

Фінансові плани, звіти

 

Річні плани закупівель

 

статут підприємства

Доступно для завантаження

біографічна довідка (включаючи професійну характеристику) керівника підприємства (з урахуванням вимог законодавства про захист персональних даних)

Завертайло Інна  Анатоліївна  має повну вищу освіту за  спеціальністю «Історія» та здобула кваліфікацію магістра історії закінчила історичний факультет  Одеський Національний університет  ім.. І.І.Мечникова. Після закінчення університету почала працювати провідним спеціалістом Крижопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ( далі – КРЦСССДМ). В 2013 році була призначена на посаду головного спеціаліста КРЦСССДМ а в 2014 році на посаду начальника відділу соціальної роботи. В 2016 році була переведена на посаду заступника директора – начальника відділу соціальної роботи КРЦСССДМ.

     За період роботи в КРЦСССДМ пройшла ряд навчань по підвищенню кваліфікації та отримала відповідні сертифікати:

1.            Сертифікат щодо проходження програми з питань встановлення опіки, піклування, створення та забезпечення діяльності прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу від 30.11.2012 р.

2.            Сертифікат щодо проходження програми з питань встановлення опіки, піклування, створення та забезпечення  діяльності прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу від 21.10.2016 р.

3.            Сертифікат щодо проходження програми щодо виявлення сімей( осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу  таких сімей від 10.02.2017 р.

4.       Сертифікат щодо успішного навчання з курсу: «Надання соціальних послуг в умовах пандемії» від квітня 2021 р.

     Протягом роботи в РЦСССДМ неодноразово була нагороджена грамотами та подяками Крижопільської районної адміністрації та Вінницького обласного центру соціальних служб для дітей сім’ї, молоді.

Звіт про проведення внутрішньої оцінки якості надання соціальних послуг комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради»  за період з 04.01.2021 року по 19.07.2021 року

22 Серпня, 2022 р., 12:47
ПРЕДСТАВНИЦТВО ІНТЕРЕСІВ – соціальна послуга, під час якої команда або фахівець стають посередниками і допомагають людям, які перебувають у складних життєвих обставинах. Ситуацію може спричинити інвалідність, вік, стан здоров’я, соціальне становище, життєві звички, спосіб життя тощо. Фахівці, які представляють інтереси, – це соціальні працівники або мультидисциплінарна команда.
10 Серпня, 2022 р., 08:45
Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради» долучається до проєкту «ПЛАСТИК РЯТУЄ ЖИТТЯ», ініційованого громадською організацією «Спільна Мета» Місто Майбутнього.
03 Серпня, 2022 р., 11:02
СОЦІАЛЬНИЙ СУПРОВІД – комплексна соціальна послуга, під час якої фахівці планомірно допомагають людині або сім’ї у складних життєвих обставинах подолати труднощі.
29 Липня, 2022 р., 09:31
КОНСУЛЬТУВАННЯ – комплекс заходів, які потрібні людині або сім’ї, аби вийти зі складної життєвої ситуації і адаптуватися до нових життєвих умов. Консультування – це професійне спілкування між фахівцем і людиною, яка звертається за допомогою. Фахівці послуги – переважно психологи або педагогічні працівники, які пройшли спеціальну підготовку та володіють техніками консультування.
15 Липня, 2022 р., 13:15
Це – соціальна послуга, яку можна отримати протягом 24 годин після повідомлення про кризову ситуацію. До прикладу, якщо людина повідомила про насильство в сім’ї чи втрату дому. Спеціалісти надають екстрену юридичну, медичну або психологічну допомогу і притулок.
08 Липня, 2022 р., 11:48
ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ - це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.
04 Липня, 2022 р., 16:47
Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг  Крижопільської селищної ради» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади практичного психолога.
30 Червня, 2022 р., 08:20
Дитячий будинок сімейного типу (ДБСТ) – окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.
28 Червня, 2022 р., 13:43
Працівники комунальної установи "Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради 22 червня 2022 року взяли участь в онлайн семінарі "Організація роботи з сім'ями та дітьми в умовах війни" за сприяння міжнародної благодійної організації "Партнерство кожній дитині".
21 Червня, 2022 р., 09:17
Це – соціальна послуга, що допомагає інтегруватися у соціумі людям, які тривалий час спілкувалися тільки з обмеженим колом людей (через інвалідність, вік, інші чинники) чи перебували у закритих закладах. Йдеться, до прикладу, про дітей, яких виховували в інтернатах.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь