Крижопільська селищна рада
Тульчинський район, Вінницька область
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

КУ «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради»

Офіційна назва комунального підприємства

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради»

Прізвище, ім’я, по-батькові та посаду керівника підприємства

Директор Завертайло Інна Анатоліївна

Юридична та фактична адреса комунального підприємства

смт Крижопіль вул. Героїв України, 67

Графік роботи (включаючи перерву тощо)

Пн-Чт -8.00 -17.00

Пт 8.00 – 16.45

Обідня перерва 12.00 – 12.45

Контактний номер телефону

068-35-94-894

Структура

- Відділення соціальної допомоги вдома.

- Відділення соціальної роботи із сім’ями/особами, які перебувають в складних життєвих обставинах.

- директор КУ «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради» Завертайло Інна Анатоліївна;

- заступник директора Кисленко Тетяна Іванівна;

- завідувач відділення соціальної роботи з сім'ямиособами, які перебувають в складних життєвих обставинах Матковська Тетяна Віталіївна;

- завідувач відділення соціальної допомоги вдома Павлишена Галина Григорівна.

До штату відділення соціальної допомоги вдома прийнято соціальних робітників, які надають соціальну послугу догляду вдома для громадян, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю та потребують сторонньої допомоги.

Електронна пошта комунального підприємства

kgcnsp@ukr.net

Лінк (посилання) на сайт підприємства;

 

Лінк (посилання) на кабінет підприємства порталу Є-data

 

цілі діяльності підприємства

Діяльність Центру спрямована на проведення соціальної роботи з особливо вразливими групами населення або тих сімей, чи осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать  до вразливих груп населення;

Надання особам/сім'ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг,затвердженого Мінсоцполітики, з метою мінімізації або подолання таких обставин

Основні заходи, що складають зміст соціальної послуги догляду вдома, передбачають допомогу у веденні домашнього господарства, закупівлю та доставку продуктів харчування, ліків та інших товарів, приготування їжі, прибирання житла, прання, дрібний ремонт одягу, взуття; допомогу у самообслуговуванні, в обробітку присадибних ділянок, в оформленні документів, внесення платежів тощо.

Фахівці із соціальної роботи комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради» здійснюють професійну діяльність з надання соціальних послуг сім'ям з дітьми та особам, які перебувають в складних життєвих обставинах; сім’ям опікунів/піклувальників, прийомним сім’ям, дитячим будинкам сімейного типу та дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, особам з їх числа; сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю; учасникам АТО/ООС та їхнім сім'ям; особам, які повертаються з місць позбавлення волі та їх оточенню.

Інформацію про тарифи та порядок їх формування на послуги, які надаються підприємствами

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради» надає такі соціальні послуги:

- догляд вдома;

- соціальна адаптація;

- соціальна інтеграція та реінтеграція;

- екстрене (кризове) втручання;

- консультування;

- соціальний супровід сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах;

- соціальний супровід сімей, у яких виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування;

- представництво інтересів;

- посередництво (медіація);

- соціальна профілактика;

- натуральна допомога;

- інформування;

- інші послуги.

• Усі громадяни України мають право на соціальні послуги.

• Соціальні послуги можуть бути як одноразові, так і довготривалі.

• Соціальні послуги бувають спрямовані на профілактику, підтримку, обслуговування.

• Соціальні послуги надаються отримувачам

- за рахунок бюджетних коштів (безкоштовно);

- з установленням диференційованої плати, залежно від доходу отримувача соціальних послуг;

- за рахунок отримувача соціальних послуг або третіх осіб.

Фінансові плани, звіти

 

Річні плани закупівель

 

статут підприємства

Доступно для завантаження

біографічна довідка (включаючи професійну характеристику) керівника підприємства (з урахуванням вимог законодавства про захист персональних даних)

Завертайло Інна  Анатоліївна  має повну вищу освіту за  спеціальністю «Історія» та здобула кваліфікацію магістра історії закінчила історичний факультет  Одеський Національний університет  ім.. І.І.Мечникова. Після закінчення університету почала працювати провідним спеціалістом Крижопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ( далі – КРЦСССДМ). В 2013 році була призначена на посаду головного спеціаліста КРЦСССДМ а в 2014 році на посаду начальника відділу соціальної роботи. В 2016 році була переведена на посаду заступника директора – начальника відділу соціальної роботи КРЦСССДМ.

     За період роботи в КРЦСССДМ пройшла ряд навчань по підвищенню кваліфікації та отримала відповідні сертифікати:

1.            Сертифікат щодо проходження програми з питань встановлення опіки, піклування, створення та забезпечення діяльності прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу від 30.11.2012 р.

2.            Сертифікат щодо проходження програми з питань встановлення опіки, піклування, створення та забезпечення  діяльності прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу від 21.10.2016 р.

3.            Сертифікат щодо проходження програми щодо виявлення сімей( осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу  таких сімей від 10.02.2017 р.

4.       Сертифікат щодо успішного навчання з курсу: «Надання соціальних послуг в умовах пандемії» від квітня 2021 р.

     Протягом роботи в РЦСССДМ неодноразово була нагороджена грамотами та подяками Крижопільської районної адміністрації та Вінницького обласного центру соціальних служб для дітей сім’ї, молоді.

Звіт про проведення внутрішньої оцінки якості надання соціальних послуг комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради»  за період з 04.01.2021 року по 19.07.2021 року

19 Травня, 2022 р., 13:26
У комунальній установі «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради» функціонує відділення соціальної допомоги вдома, яке забезпечує надання соціальних послуг догляд вдома та натуральна допомога на основі акту оцінки потреб особи, медичного висновку про здатність до самообслуговування та потребу в сторонній допомозі та визначення індивідуальних потреб отримувача соціальної послуги згідно зі змінами до Державного стандарту догляду вдома від 16.06.2021 р. № 335 та Державним стандартом соціальної послуги натуральної  допомоги від 25.03.2021 р. № 147.
08 Квітня, 2022 р., 15:40
На жаль, війна триває…Уже 44-й день ми всі працюємо в посиленому режимі на користь нашої держави, для нашої перемоги над окупантом.
25 Березня, 2022 р., 11:49
За час здійснення російською федерацією повномасштабного вторгнення на територію України тисячі наших співгромадян втратили рідних і близьких, своє житло і майно, можливість спокійно жити і працювати у звичному режимі.
25 Січня, 2022 р., 09:53
В комунальній установі «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради» функціонує відділення соціальної допомоги вдома, яке забезпечує надання соціальної послуги догляду вдома: особам похилого віку, у тому числі з когнітивними розладами; особам з інвалідністю, у тому числі з психічними та поведінковими розладами (крім осіб, які страждають на психічні розлади і вчинили суспільно небезпечні діяння та отримують амбулаторну психіатричну допомогу в примусовому порядку за рішенням суду), дітям з інвалідністю віком від трьох до 18 років, особам з тяжкими формами захворювання (у тому числі до встановлення інвалідності), які не здатні (частково нездатні) до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги.
20 Січня, 2022 р., 11:20
Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради» оголошує прийом документів на заміщення вакантної посади фахівця із соціальної роботи.
04 Листопада, 2021 р., 08:36
Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради» оголошує онлайн-фестиваль для дітей та осіб з інвалідністю «Повір у себе і в тебе повірять інші».
26 Жовтня, 2021 р., 15:55
Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради» оголошує прийом документів на заміщення вакантної посади соціального робітника відділення  соціальної допомоги вдома  с. Шарапанівка.
21 Жовтня, 2021 р., 15:17
 21 жовтня в залі засідань Крижопільської селищної ради  проведено навчально – методичний семінар на тему: “Порядок механізму міжвідомчої  взаємодії суб’єктів з попередження, виявлення та подолання або мінімізації складних життєвих обставин для сімей з дітьми та осіб»”, за участю заступника селищного голови Валентини Чабанюк,   поліцейських офіцерів громади Миколи Онищука, Олега Томашенка,  начальника сектору превенції  Тульчинського РВП відділення поліції №1 Максима Слободяна, директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради» Інни Завертайло, завідувача відділення із соціальної роботи з сім’ями/особами, які перебувають в складних життєвих обставинах Тетяни  Матковської, фахівців із соціальної роботи Оксани Побережної, Альони Тернавської, Ольги Пишняк та практичного психолога Лесі Обертайло, начальника служби у справах дітей Віти Коваль, спеціалістів Тетяни Горбатенко та Мирослави Борисюк.
01 Жовтня, 2021 р., 08:45
1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень