Крижопільська селищна рада
Тульчинський район, Вінницька область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

КУ «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради»

 

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради»

Прізвище, ім’я, по-батькові та посаду керівника підприємства

Гончарук Людмила Володимирівна

Юридична та фактична адреса комунального підприємства

смт Крижопіль вул. Героїв України, 67

Графік роботи (включаючи перерву тощо)

Пн-Чт -8.00 -17.00

Пт 8.00 – 15.45

Обідня перерва 12.00 – 12.45

Контактний номер телефону

068-35-94-894

Структура

- відділення соціальної допомоги вдома;

- відділення соціальної роботи із сім’ями/особами, які перебувають в складних життєвих обставинах;

- відділення  «Денний центр   соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі»;

- директор КУ «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради» Гончарук Людмила Володимирівна;

- заступник директора Буркало Христина Василівна;

- завідувач відділення соціальної роботи з сім'ями/особами, які перебувають в складних життєвих обставинах Пишняк Ольга Петрівна;

- завідувач відділення соціальної допомоги вдома Павлишена Галина Григорівна;

- завідувач відділення  денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі Бойко Ірина Григорівна.

До штату відділення соціальної допомоги вдома прийнято соціальних робітників, які надають соціальну послугу догляду вдома для громадян, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю та потребують сторонньої допомоги.

Електронна пошта комунального підприємства

kgcnsp@ukr.net

Лінк (посилання) на сайт підприємства;

 

Лінк (посилання) на кабінет підприємства порталу Є-data

 

цілі діяльності підприємства

Діяльність Центру спрямована на проведення соціальної роботи з особливо вразливими групами населення або тих сімей, чи осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать  до вразливих груп населення;

Надання особам/сім'ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Мінсоцполітики, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Основні заходи, що складають зміст соціальної послуги догляду вдома, передбачають допомогу у веденні домашнього господарства, закупівлю та доставку продуктів харчування, ліків та інших товарів, приготування їжі, прибирання житла, прання, дрібний ремонт одягу, взуття; допомогу у самообслуговуванні, в обробітку присадибних ділянок, в оформленні документів, внесення платежів тощо.

Фахівці із соціальної роботи комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради» здійснюють професійну діяльність з надання соціальних послуг сім'ям з дітьми та особам, які перебувають в складних життєвих обставинах; сім’ям опікунів/піклувальників, прийомним сім’ям, дитячим будинкам сімейного типу та дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, особам з їх числа; сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю; учасникам АТО/ООС та їхнім сім'ям; особам, які повертаються з місць позбавлення волі та їх оточенню.

Інформацію про тарифи та порядок їх формування на послуги, які надаються підприємствами

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради» надає такі соціальні послуги:

- догляд вдома;

- соціальна адаптація;

- соціальна інтеграція та реінтеграція;

- екстрене (кризове) втручання;

- консультування;

- соціальний супровід сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах;

- соціальний супровід сімей, у яких виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування;

- соціальний супровід під час інклюзивного навчання;

- представництво інтересів;

- посередництво (медіація);

- соціальна профілактика;

- натуральна допомога;

- інформування;

- інші послуги.

• Усі громадяни України мають право на соціальні послуги.

• Соціальні послуги можуть бути як разові, так і тривалі.

• Соціальні послуги бувають спрямовані на профілактику, підтримку, обслуговування.

• Соціальні послуги надаються отримувачам

- за рахунок бюджетних коштів (безкоштовно);

- з установленням диференційованої плати, залежно від доходу отримувача соціальних послуг;

- за рахунок отримувача соціальних послуг або третіх осіб.

Фінансові плани, звіти

 

Річні плани закупівель

 

статут підприємства

Доступно для завантаження

біографічна довідка (включаючи професійну характеристику) керівника підприємства (з урахуванням вимог законодавства про захист персональних даних)

Гончарук Людмила Володимирівна  має  вищу освіту за  спеціальністю "Публічне управління та адміністрування" та здобула кваліфікацію бакалавр з публічного управління.

 З  2016  року працювала в Студенянській сільській раді на посаді фахівця із соціальної роботи.  В 2020 році  була призначена на посаду  директора комунальної установи "Центр надання соціальних послуг Студенянської сільської ради".

     За період роботи в комунальній установі "Центр надання соціальних послуг Студенянської сільської ради  пройшла ряд навчань по підвищенню кваліфікації та отримала відповідні сертифікати:

1.            Сертифікат щодо проходження навчання  з питань забезпечення діяльності прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, сімей опікунів, піклувальників від 06.09.2019 р.

2.            Сертифікат щодо проходження програми щодо виявлення сімей( осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу  таких сімей від 05.09.2016 р.

3. Сертифікат щодо проходження програми щодо виявлення сімей( осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу  таких сімей від 27.08.2021 р.

     Протягом роботи  неодноразово була нагороджена грамотами та подяками Студенянської сільської ради та Вінницького обласного центру соціальних служб.

Звіт про проведення внутрішньої оцінки якості надання соціальних послуг комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради»  за період з 04.01.2021 року по 19.07.2021 року

Звіт по діяльності  комунальною установою «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради» за 2022 рік

Звіт про проведену роботу комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради» за І квартал 2023 року

Звіт про проведену роботу комунальною установою «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради» за 9 місяців 2023 року

Звіт про проведену роботу   комунальною установою «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради» протягом  2023 року

08 Травня, 2024 р., 10:05
  7 травня 2024 року в приміщенні  КУ " Центр надання соціальних послуг Крижопільської ради"  відбулася група зустрічі  із сім'ями з дітьми.       Під час заходу, проведеного завідувачем відділення Денного центру соціально- психологічної допомоги ,  діти разом з батьками виготовляли ЧЕРВОНІ МАКИ-  символ пам'яті та примирення.   🔹Ми пам'ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Пам'ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями Об'єднані Нації. Пам'ятаємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона – запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не повториться.      🔹Тому,  мета зустрічі мала виховний характер, а саме:      - Виховувати шану , повагу та пам'ять  до полеглих  у справедливій боротьбі за свободу, честь, гідність людини;      - Прививати любов до України, до сім'ї, до родини;      - Розвивати творчі здібності, креатив у спільній роботі дітей та батьків;        - Вчитися цінувати сімейні та українські традиції, Дні пам'яті та шани.       🔹Діти з радістю виконували завдання, допомагали один одному, вміло користуючись канцелярським приладдям.       За сприяння керівництва Крижопільської  селищної ради , депутата Вінницької обласної ради Юрія ВАСИЛИШЕНА, директора Центру Людмили ГОНЧАРУК всім учасникам заходу роздано смаколики та засоби гігієни.          🔸 Такі спільні виховні заходи дають можливість  розвивати у дітей  прагнення до кращого майбутнього, запобігати проявам домашнього насильства ,  сімейних конфліктів, адже спільна праця і відпочинок, любов та повага-   є головним успіхом у  створенні  щасливої родини.
07 Травня, 2024 р., 13:30
 07.05.2024 року заступником директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради» у приміщенні Крижопільського управління Тульчинської філії Вінницького обласного центру зайнятості було вчергове проведено інформаційну кампанію на тему: «Сімейні форми виховання. Патронат над дитиною».
06 Травня, 2024 р., 16:30
Розвиватися, набувати досвіду , ділитися власними напрацюваннями у сфері  надання якісних соціальних послуг, для директорки КУ "ЦНСП Крижопільсьської селищної ради" Людмили ГОНЧАРУК, є пріоритетом в її роботі та турботою про тих , хто цього потребує.   🔸 Нещодавно Людмила Володимирівна стала учасником відбору  фасилітаторів ( ведучих) з проведення   груп з  взаємопідтримки/ взаємодопомоги для  сімей з дітьми, з числа вразливих категорій у територіальних громадах !     🔹З 29 квітня по 1 травня,   в рамках проєкту " Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату", захід  проходив в  м. Івано- Франківськ
03 Травня, 2024 р., 17:00
🔸 Великдень українці завжди святкують  радісно, піднесено, щиро вітаються та зичать один одному добра.  🎋Великоднє свято та підготовка до нього  сприяє відродженню звичаїв та обрядів нашого народу, примножує його традиції, а головне,  виховує почуття любові до свого народу, до сім'ї та родини, розвиває кращі якості  національного характеру.    🍔Сімейні традиції згуртовують родину,  дають можливість спільно працювати та відпочивати, дбати один про одного, дарувати тепло та ласку найріднішим.    ✅ Завідуючою відділення Денного  центру соціально-психологічного допомоги  сім'ям/ особам, які постраждали від домашнього насильства, Галиною  КОВАЛЬ проведено майстер - клас  по виготовленню Великодніх кошиків, як одного із атрибутів та символів свята , із  особами, які вчиняють  насильство.    В ході виховної частини   заходу була найважливіша мета : дати можливість усвідомити цінність сімейних відносин, повагу, взаєморозуміння та турботу , повагу.
01 Травня, 2024 р., 17:00
 30 квітня 2024 року у місті Вінниця заступником директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради» було відвідано захід на тему: «Цифровізація соціальних послуг: кейс-менеджмент як ключовий інструмент».
01 Травня, 2024 р., 13:45
На сьогодні  дуже важливим для українських родин є дотримання сімейних традицій. Адже вони зближують всіх рідних, роблять сім’ю міцною і дружною. Дуже гарною у їх переліку є традиція святкування Великодня…
16 Квітня, 2024 р., 16:57
16 квітня 2024 року біля " Червоної лави" - НІ - НАСИЛЬСТВУ, в центрі селища проходив інформаційно - просвітницький захід КУ "ЦНСП Крижопільської селищної ради", організований завідувачем відділу Денного центру соціально- психологічної допомоги Галиною КОВАЛЬ та завідувачем відділу соціальної роботи Ольгою ПИШНЯК. Разом із фахівцями із соціальної роботи Оксаною ПОБЕРЕЖНОЮ, Вікторією КОЛОДІЙ та Іриною СНІГУР поінформовано та розповсюджено більше 200 буклетів.
11 Квітня, 2024 р., 14:02
Ось і завершився 1-й квартал 2024 року. Час звіту, час початку нових здобутків...
10 Квітня, 2024 р., 10:06
Поганий той вихователь, який не пам'ятає свого дитинства.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних