Крижопільська селищна рада
Тульчинський район, Вінницька область
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Управління ЖКГ, містобудування, архітектури, благоустрою, комунальної власності та захисту довкілля

 

 

Контакти:

Адреса: 24600, Вінницька обл, смт Крижопіль, вул. Героїв України, буд. 68

Графік роботи: пн.-пт. 8:00-17:00

E-Mail адреса:

Начальник управління

Пацай Валерій Володимирович

Структура:


 з/п 

Назва посади 

П.І.Б.

  1

 головний спеціаліст управління

ВІВСЯНИЙ Володимир Анатолійович

2

головний спеціаліст управління, бухгалтер  

СОКОЛЬВАК Тетяна Анатоліївна

3 

головний спеціаліст  управління

ЮХНІЧ Валентина Макарівна

 

відділ житлово- комунального господарства, благоустрою, комунальної власності та захисту довкілля  

  1

начальник відділу  

ЯРЕМЕНКО Віктор Володимирович

 2 

головний спеціаліст  відділу

ДУДНИК Людмила Володимирівна

3

інспектор відділу

ЛУПОЛ Олег Анатолійович

 

ПОЛОЖЕННЯ


МІСТОБУДІВНА ДОКУМЕНТАЦІЯ

 

23 Червня, 2022 р., 14:18
На виконання доручення  Крижопільського селищного голови Володимира ВАСИЛИШЕНА проведено роботи з вивозу щебеневої суміші на комунальні дороги в населених пунктах нашої громади.
21 Червня, 2022 р., 09:19
Працівниками КП «Крижопільблагоустрій» проведено роботи по підгортанню побутових відходів на паспортизованих сміттєзвалищах в селах Красносілка, Куниче, Павлівка.
17 Червня, 2022 р., 10:49
З метою організації дорожнього руху по комунальних дорогах селища Крижопіль, на виконання доручення Крижопільського селищного голови Володимира ВАСИЛИШЕНА, управлінням житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, благоустрою, комунальної власності та захисту довкілля Крижопільської селищної ради укладено договір підряду з комунальним підприємством «Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху» та відповідно замовлено та виконано роботи по організації дорожнього руху із застосуванням технічних засобів регулювання дорожнього руху (ТЗРДР) – нанесення дорожньої розмітки в смт Крижопіль.
17 Червня, 2022 р., 09:48
По криницях вода в яких після проведених аналізів була не придатна для споживання населенням проведено дезінфекцію, а також і по інших криницях, після консультацій з фахівцями ВСП Крижопільський відділ ДУ «Вінницький ОЦ КПХ МОЗУ», проведені профілактичні заходи препаратом « Акватабс »
07 Червня, 2022 р., 15:28
Проведено дезінфекцію громадських криниць в селищі Крижопіль, вода в яких після проведених аналізів була не придатна для споживання населенням. Відповідні заходи також будуть проведені в селах Заболотне, Тернівка, Шарапанівка, Голубече.
03 Червня, 2022 р., 08:59
На виконання Розпорядження Крижопільського селищного голови щодо проведення лабораторного контролю якості води із резервних джерел децентралізованого водопостачання на території Крижопільської ТГ за участі фахівців ВСП Крижопільський відділ ДУ «Вінницький ОЦ КПХ МОЗУ» 16-17.05.2022 року було проведено відбір води із громадських криниць на територіях сіл Тернівка, Заболотне, Шарапанівка, Голубече у кількості 12 (дванадцять) проб для проведення лабораторних досліджень на санітарно-хімічні та мікробіологічні показники.
02 Червня, 2022 р., 10:27
Відповідно до затвердженого бюджету на 2022 рік на реалізацію програми, щодо утримання доріг Крижопільської селищної ради передбачено – 1,9 млн.грн., в т.ч. 1,2 млн.грн. на утримання та поточний ремонт та 0,7 млн.грн. на капітальний ремонт доріг, що можуть будуть використані як співфінансування в рамках програми «Велике будівництво».
01 Червня, 2022 р., 12:38
Працівниками КП «Крижопільблагоустрій» проведено роботи по підгортанню побутових відходів на паспортизованих сміттєзвалищах в селах Жабокрич та Соколівка.
24 Травня, 2022 р., 08:31
Навесні починається наймасштабніше прибирання країни. Проведення щорічної Всеукраїнської акції “За чисте довкілля” стало доброю традицією, що відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища. Акція має на меті перш за все докорінно змінити ставлення населення до проблеми покращення довкілля та санітарного стану територій, на яких вони проживають. 
19 Травня, 2022 р., 08:21
За сприяння та особистої домовленості Крижопільського селищного голови Володимира ВАСИЛИШЕНА з дирекцію ВП Вапнярської дистанції колії, КП «Крижопільблагоустрій» заплановано укладення угоди на придбання близько 1,0 тис. м3 щебеню.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень