Служба у справах дітей


Структура:

Начальник служби – Заливадна Лариса Олександрівна

Головний спеціаліст – Горбатенко Тетяна Володимирівна

Спеціаліст І категорії – Борисюк Мирослава Миколаївна

Контакти:

Адреса: 24600, Вінницька обл, смт Крижопіль, вул. Героїв України, буд. 59

Графік роботи: пн.-пт. 9:00-18:00

E-Mail адреса: ssdkryzhopilselrada@ukr.net 

ПОЛОЖЕННЯ ПРО СЛУЖБУ У СПРАВАХ ДІТЕЙ

03 Серпня, 2021 р., 13:18
26 січня 2016 року прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми», який уперше в українському законодавстві закріпив таку сімейну форму влаштування дітей як патронатна сім’я. Для України це досить таки незвичне явище, проте в розвинутих країнах світу завдяки даній формі влаштування дітей практично не існує дитячих будинків.
30 Липня, 2021 р., 08:08
У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину.
21 Липня, 2021 р., 11:26
З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей 20.07.2021 року під головуванням селищного голови Василишена В.М. відбулося сьоме засідання комісії з питань захисту прав дитини, в якому взяли участь члени комісії та дотичні до охорони дитинства відомства і структури району.
08 Липня, 2021 р., 10:04
Цікаве життя людини. Хтось народжується щасливим, комусь доводиться пережити складні обставини долі. Та, на превеликий жаль, трапляються і такі випадки, коли немає змоги щось змінити самому. Саме тому дитячі долі знаходяться в руках дорослих. І саме тому так болісно стає за дітей, чиє життя понівечене та з самого початку зруйноване.
01 Червня, 2021 р., 10:14
Усі дорослі родом з чарівної країни дитинства. І скільки б не минуло років, вони хоча б подумки повертаються у веселі, щасливі, безтурботні часи, згадуючи друзів, численні витівки і забави
25 Квітня, 2021 р., 07:28
Жорстоке поводження з дітьми потрібно зупинити
16 Квітня, 2021 р., 10:08
Формування правової свідомості людини, як відомо, починається з дитинства. В молоді роки закладається основа не лише відповідних знань, але й норм поведінки, звичок, потреб особи. Виховання правослухняного громадянина - це виховання майбутнього кожної держави. І майбутнє це залежить не лише від рівня професійної підготовки молодого покоління, але й від його моральних якостей. Саме тому проблема росту злочинності серед дітей є нагальною та широко обговорюється в сучасному суспільстві.
15 Квітня, 2021 р., 11:28
Незважаючи на те, що багато людей вважають, що рабства більше не існує, близько дев'яти мільйонів дітей у світі перебуває в рабстві. Саме тому дата 16 квітня була обрана як всесвітній день боротьби з дитячим рабством на згадку про вбивство юного  пакистанця Ікбала Масіха, вбитого у віці 12 років за те, що він повстав проти життя в рабстві.
30 Березня, 2021 р., 15:51
З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей 30.03.2021 року під головуванням заступниці селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валентини Чабанюк відбулося третє засідання комісії з питань захисту прав дитини, в якому взяли участь члени комісії та дотичні до охорони дитинства відомства і структури громади.
29 Березня, 2021 р., 09:01
26 січня 2016 року прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми», який уперше в українському законодавстві закріпив таку сімейну форму влаштування дітей як патронатна сім’я. 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень