Структура
Апарат селищної ради
Відділ загального, організаційного та інформаційно-технічного забезпечення апарату селищної ради | |||
1. |
Дмитренко Галина Григорівна |
начальник відділу |
dmitrennkogalina@ukr.net |
2. |
Козинська Оксана Василівна |
головний спеціаліст |
kozynskaoksana1_9-78@ukr.net |
3. |
Дятлюк Діана Михайлівна |
головний спеціаліст | ddm.0311@ukr.net |
4. |
Гонта Валентина Андріївна |
спеціаліст І категорії | krz.vid.org@ukr.net |
5. |
Зарицька Тетяна Павлівна |
спеціаліст |
|
6. |
Лужанський Олександр Анатолійович |
спеціаліст І категорії |
krz.vid.org@ukr.net |
7. |
Токар Яна Русланівна |
діловод на період відпустки Гончарук | |
Відділ бухгалтерського та господарського забезпечення |
|||
1. |
Юзвак Антоніна Миколаївна |
начальник відділу, головний бухгалтер |
vid.oblikyselrada@ukr.net |
2. |
Резнік Віктор Васильович |
спеціаліст I категорії |
|
3. |
Слободянюк Інна Василівна |
головний спеціаліст | |
4. |
Сатановська Вероніка Олександрівна |
головний спеціаліст | |
Відділ юридичного забезпечення та управління персоналом |
|||
1. |
Лабенко Любов Вікторівна |
начальник відділу |
labenkoluba@gmail.com |
2. |
Роїк Олена Анатоліївна |
головний спеціаліст |
roikolena21@ukr.net |
|
|||
1. |
Нагорняк Леся Анатоліївна | головний спеціаліст |
Структурні підрозділи виконавчого комітету селищної ради
Відділ земельних відносин |
||||||
1. |
Балюк Володимир Анатолійович |
начальник відділу |
zemviddilsel@ukr.net | |||
2. | Хвастова Людмила Василівна | головний спеціаліст | zemviddilsel@ukr.net | |||
3. |
Олійник Олег Якович |
спеціаліст І категорії |
zemviddilsel@ukr.net | |||
4. |
Козакевич Володимир Володимирович |
спеціаліст ІІ категорії |
zemviddilsel@ukr.net | |||
Відділ економічного, регіонального та агропромислового розвитку виконавчого комітету |
||||||
1. |
Мостовик Ганна Володимирівна |
начальник відділу |
ekonommostovyk@ukr.net
|
|||
2. |
Безусяк Марина Петрівна |
головний спеціаліст |
upravlinyakr@ukr.net
|
|||
3. |
|
провідний спеціаліст |
|
|||
4. |
Гонтар Майя Володимирівна Тирса Дмитро Васильович |
провідний спеціаліст (на період відсутності основного працівника) |
|
|||
Відділ цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи,ведення військового обліку і взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету |
||||||
1. |
Дон Анатолій Дмитрович |
начальник відділу |
adon1986@ukr.net | |||
2. |
Сатановська Валентина Миколаївна |
головний спеціаліст | ||||
3. |
Коваль Руслан Володимирович | спеціаліст І категорії | ||||
4. | спеціаліст І категорії | |||||
5. |
Гервасійчук Віктор Володимирович | інспектор | ||||
5. | інспектор | |||||
6. |
Малютяк Тарас Дмитрович |
інспектор | ||||
Відділ надання адміністративних послуг | ||||||
1. | Дмитришина Людмила Станіславівна | Начальник відділу, державний реєстратор |
|
|||
2. | Горбатенко Руслан Васильович | державний реєстратор-адміністратор відділу | ||||
3. | Колісник Сергій Васильович | адміністратор | ||||
4. | Кохан Марія Олександрівна | адміністратор | ||||
5. | Бойко Олена Володимирівна | адміністратор | bojko2080@gmail.com | |||
6. | Паращук Алла Борисівна | адміністратор | a.b.parashchuk@gmail.com | |||
7. | Попіль Ірина Володимирівна | адміністратор |
Виконавчі органи ради
Служба у справах дітей |
||||
1. |
Коваль Віта Василівна |
начальник |
vita.koval.2015@ukr.net |
|
2. |
Борисюк Мирослава Миколаївна |
головний спеціаліст |
ssdkryzhopilselrada@ukr.net |
|
3. |
Кичук Оксана Петрівна |
головний спеціаліст |
ssdkryzhopilselrada@ukr.net |
|
4. |
Майстер Людмила Олександрівна | спеціаліст I категорії | ||
Управління соціального захисту населення та охорони здоров’я |
||||
1. |
Гренишена Ольга Василівна |
начальник управління |
usznoz_krz@ukr.net | |
2. |
Довгань Наталія Петрівна |
заступник начальника |
|
|
3. |
Сакал Олена Василівна |
головний спеціаліст, бухгалтер |
|
|
4. |
Апостол Олена Семенівна |
головний спеціаліст |
|
|
5. |
Заболотна Юлія Олександрівна |
провідний спеціаліст |
|
|
6. |
Гапчук Вікторія Вікторівна | спеціаліст І категорії | ||
Відділ обслуговування громадян управління соціального захисту населення та охорони здоров’я | ||||
7. |
Лозовська Олеся Юріївна |
начальник відділу |
|
|
8. |
Цісар Людмила Валеріївна |
головний спеціаліст | ||
9. |
Лунгол Ірина Андріївна |
провідний спеціаліст | ||
Фінансове управління |
||||
1. |
|
начальник управління |
finkryztg@ukr.net |
|
2. |
Каташинська Олена Іванівна |
в.о. начальника управління, заступник начальника |
|
|
3. |
Марценюк Ірина Петрівна |
начальник бюджетного відділу |
|
|
4. |
Григораш Ростислав Анатолійович |
головний спеціаліст, бухгалтер |
|
|
5. |
Вакуленко Ірина Іванівна | головний спеціаліст бюджетного відділу | ||
6. |
Журавська Аліна Віталіївна | спеціаліст І категорії бюджетного відділу | ||
Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини |
||||
1. |
Ошовська Леся Василівна |
начальник відділу |
vkttos@ukr.net |
|
2. |
Чайковська Валентина Володимирівна | головний спеціаліст | ||
3. |
Балабан Дарина Сергіївна |
провідний спеціаліст, бухгалтер |
|
|
4. | провідний спеціаліст | |||
Відділ освіти, молоді та спорту |
||||
1. |
Пестик Наталя Анатоліївна |
начальник відділу |
voms_krg_sr@ukr.net |
|
2. |
Цимбал Людмила Миколаївна | головний спеціаліст |
|
|
3. |
Цегельна Світлана Василівна | провідний спеціаліст | ||
4. |
Крупельницька Олена Олександрівна | головний спеціаліст | ||
5. |
Декальчук Наталя Анатоліївна | провідний спеціаліст | ||
6. |
Бацалай Юлія Петрівна | спеціаліст І категорії | ||
Управління житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, благоустрою, комунальної власності та захисту довкілля |
||||
1. |
Пацай Валерій Володимирович |
начальник управління |
jkg_arh_kr@ukr.net |
|
2. |
Юхніч Валентина Макарівна |
головний спеціаліст |
|
|
3. |
Сокольвак Тетяна Анатоліївна |
головний спеціаліст, бухгалтер |
|
|
4. |
Лагуна Юлія Миколаївна | головний спеціаліст | ||
Відділ ЖКГ, благоустрою, комунальної власності та захисту довкілля |
||||
5. |
Деревянчук Василь Миколайович |
начальник відділу |
|
|
6. |
Дудник Людмила Володимирівна |
головний спеціаліст |
|
|
7. |
Воронюк Олександр Дмитрович Лупол Олег Анатолійович |
інспектор відділу (на період відсутності основного працівника) |
|
Старости
Хитрук Олег Анатолійович |
староста Соколівського старостинського округу |
sokolivka-levkiv@ukr.net |
Каїта Валентина Миколаївна |
староста Голубецького старостинського округу |
golubeche2021@ukr.net |
Швець Галина Олексіївна |
староста Жабокрицького старостинського округу |
bratchyk2020@ukr.net |
Штоюнда Валентина Пилипівна |
староста Заболотненського старостинського округу |
zabolotneso@ukr.net |
Осипенко Світлана Сергіївна |
староста Крикливецького старостинського округу |
osupenko2020@ukr.net |
Чепелюк Валентина Павлівна |
староста Красносільського старостинського округу |
krasnosilkasr@meta.ua |
староста Тернівського старостинського округу |
tetanas041@gmail.com | |
Ковбасюк Любов Петрівна |
староста Шарапанівського старостинського округу |
sharapanivkasr@ukr.net |