Крижопільська селищна рада
Тульчинський район, Вінницька область
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Структура

Апарат селищної ради

Відділ загального, організаційного та інформаційно-технічного забезпечення апарату селищної ради

1.

Пестик Наталя Анатоліївна

начальник відділу

[email protected]

2.

Козинська Оксана Василівна

головний спеціаліст

[email protected]

3.

Бойко Олена Володимирівна

спеціаліст І категорії

[email protected]

4.

Паращук Алла Борисівна

спеціаліст

[email protected]

5.

Дятлюк Діана Михайлівна

спеціаліст

 

 6.

Декальчук Наталя Анатоліївна діловод  

Відділ бухгалтерського та господарського забезпечення

1.

Юзвак Антоніна Миколаївна

начальник відділу, головний бухгалтер

[email protected]
2.

Резнік Віктор Васильович

головний спеціаліст

 
3.

Нагорняк Леся Анатоліївна

головний спеціаліст

 
4.

Слободянюк Інна Василівна

спеціаліст І категорії

 

Відділ юридичного забезпечення та управління персоналом

1.

Лабенко Любов Вікторівна

начальник відділу

[email protected]
2.

Коваль Наталія Василівна

головний спеціаліст

[email protected]

3.

Роїк Олена Анатоліївна

головний спеціаліст

[email protected]

Відділ надання адміністративних послуг

1.

Дмитришина Людмила Станіславівна

Начальник відділу, державний реєстратор

[email protected]
2.

Горбатенко Руслан Васильович 

державний реєстратор-адміністратор

 
3.

Колісник Сергій Васильович

адміністратор

 
4. Дмитренко Галина Григорівна адміністратор  
5. Кохан Марія Олександрівна адміністратор  

Структурні підрозділи виконавчого комітету селищної ради

Відділ земельних відносин

1.

Балюк Володимир Анатолійович

начальник відділу

[email protected]
2. Хвастова Людмила Василівна головний спеціаліст [email protected]

3.

Олійник Олег Якович

спеціаліст І категорії

[email protected]

4.

Козакевич Володимир Володимирович

спеціаліст ІІ категорії

[email protected]

Відділ економічного, регіонального та агропромислового розвитку виконавчого комітету

1.

Роговський Сергій Олегович

начальник

 

 

2.

Безусяк Марина Петрівна

головний спеціаліст

[email protected]

 

3.

Шологон Олена Володимирівна

провідний спеціаліст

[email protected]

 

4.

Тирса Дмитро Васильович

провідний спеціаліст 

[email protected]

 

Відділ цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи,ведення військового обліку і взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету

1.

 

начальник відділу

[email protected] 

2. Крупельницька Олена Олександрівна інспектор  
3. Снігур Тетяна Михайлівна інспектор  

4.

 

головний спеціаліст

 

5. Малютяк Тарас Дмитрович інспектор  

Виконавчі органи ради

Служба у справах дітей

1.

Коваль Віта Василівна

начальник

[email protected]

2.

Борисюк Мирослава Миколаївна

головний спеціаліст

[email protected]

3.

Кичук Оксана Петрівна

головний спеціаліст

[email protected]

Управління соціального захисту населення та охорони здоров’я

1.

Зарічанська Вікторія Анатоліївна

начальник управління

[email protected]

2.

Довгань Наталія Петрівна

заступник начальника

 

3.

Сакал Олена Василівна

головний спеціаліст,  бухгалтер

 

4.

Апостол Олена Семенівна

головний спеціаліст

 

5.

Заболотна Юлія Олександрівна

провідний спеціаліст

 

Відділ обслуговування громадян управління соціального захисту населення та охорони здоро’я 

6.

Гренишена Ольга Василівна

начальник відділу 

 

7. Журбенко Наталія Михайлівна головний спеціаліст  
8. Лозовська Олеся Юріївна провідний спеціаліст  

Фінансове управління

1.

Янчук Людмила Володимирівна

начальник управління

[email protected] 

2.

Симчишина Тетяна Павлівна

заступник начальника управління

 

3.

Марценюк Ірина Петрівна

начальник бюджетного відділу

 

4.

Григораш Ростислав Анатолійович

головний спеціаліст,  бухгалтер

 

5. Каташинська Олена Іванівна головний спеціаліст бюджетного відділу  
6. Вакуленко Ірина Іванівна головний спеціаліст бюджетного відділу  

Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини

1.

Ошовська Леся Василівна

начальник

[email protected]

2. Чайковська Валентина Володимирівна провідний спеціаліст  

3.

 

провідний спеціаліст

 

 

Відділ освіти, молоді та спорту

1.

 

начальник відділу

[email protected]

2.

Годован Ганна Анатоліївна

заступник начальника відділу

 

3.

 

головний спеціаліст

 

4. Котюжанська Олена Григорівна головний спеціаліст  
5. Флора Яна Валеріївна спеціаліст  

Управління житлово-комунального господарства, містобудування,  архітектури,  благоустрою,   комунальної власності  та захисту довкілля

1.

Пацай Валерій Володимирович

начальник

[email protected]
 

2.

Юхніч Валентина Макарівна

головний спеціаліст

 

3.

Сокольвак Тетяна Анатоліївна

головний спеціаліст, бухгалтер

 

4. Вівсяний Володимир Анатолійович головний спеціаліст  

Відділ ЖКГ, благоустрою, комунальної власності та захисту довкілля

5.

Яременко Віктор Володимирович

начальник відділу

 

6.

Дудник Людмила Володимирівна

головний спеціаліст

 

7.

Воронюк Олександр Дмитрович

Лупол Олег Анатолійович 

інспектор відділу          

 

Старости

Хитрук Олег Анатолійович

староста Соколівського старостинського округу

[email protected]

Каїта Валентина Миколаївна

староста Голубецького старостинського округу

[email protected]

Швець Галина Олексіївна

староста Жабокрицького старостинського округу

[email protected]

Штоюнда Валентина Пилипівна

староста Заболотненського старостинського округу

[email protected]

Осипенко Світлана Сергіївна

староста Крикливецького  старостинського округу

[email protected]

Чепелюк Валентина Павлівна

староста Красносільського старостинського округу

[email protected]

Крупко Андрій Іванович

староста Тернівського  старостинського округу

[email protected]

Ковбасюк Любов Петрівна

староста Шарапанівського  старостинського округу

[email protected]

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень