ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ Крижопільської селищної ради

Телефон центру надання адміністративних послуг +380673915926 

ГРАФІК РОБОТИ

ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ 

НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ АКТИ

ВІДКРИТІ ДАНІ

ІНФОРМАЦІЙНІ ТА ТЕХНОЛОГІЧНІ КАРТКИ

РЕГЛАМЕНТ РОБОТИ

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЦНАП

ЗАПИС НА ЕЛЕКТРОННУ ЧЕРГУ

ФОРМИ/ЗРАЗКИ ЗАЯВ

 

 

16 Липня, 2021 р., 10:08
Центр надання адміністративних послуг Крижопільської селищної ради постійно працює над розширенням кількості послуг, які можна отримати у найкоротший термін та за мінімальної кількості відвідувань.
25 Червня, 2021 р., 08:03
З 11 липня 2021 року набуде чинності Положення про форму та зміст структури власності! Юридичні особи, які були зареєстровані до набрання чинності Наказом про структуру власності, протягом 3 місяців мають подати державному реєстратору документи для оновлення в Єдиному державному реєстрі відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (КБВ). Підготуйтесь заздалегідь!
24 Травня, 2021 р., 08:22
Відповідно до ст. 1 ЗУ «Про Фермерське господарство» - Фермерське господарство є формою підприємницької діяльності громадян, які виявили бажання виробляти товарну сільськогосподарську продукцію, здійснювати її переробку та реалізацію з метою отримання прибутку на земельних ділянках, наданих їм у власність та/або користування, у тому числі в оренду, для ведення фермерського господарства, товарного сільськогосподарського виробництва, особистого селянського господарства, відповідно до закону.
24 Травня, 2021 р., 08:20
Аналізуючи проблематику державної реєстрації об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та ряд питань, які виникають у заявників під час консультацій з даної теми пропонуємо ознайомитись з наступною інформацією, яка може стати в нагоді під час оформлення документів щодо таких юридичних осіб.
21 Травня, 2021 р., 10:46
Інформація про зареєстровані права на нерухоме майно та їх обтяження, що міститься у ДРП, є відкритою, загальнодоступною та платною, крім випадків, передбачених Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
21 Травня, 2021 р., 10:35
Кабінет Міністрів України постановою від 3 березня 2021 року № 175 затвердив:

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень