Крижопільська селищна рада
Тульчинський район, Вінницька область
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ Крижопільської селищної ради

Телефон центру надання адміністративних послуг +380673915926 

ГРАФІК РОБОТИ

ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ 

НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ АКТИ

ВІДКРИТІ ДАНІ

ІНФОРМАЦІЙНІ ТА ТЕХНОЛОГІЧНІ КАРТКИ

РЕГЛАМЕНТ РОБОТИ

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЦНАП

ЗАПИС НА ЕЛЕКТРОННУ ЧЕРГУ

ФОРМИ/ЗРАЗКИ ЗАЯВ

ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ АДМІНПОСЛУГ

 

 

13 Січня, 2022 р., 13:14
  У відповідності до Закону України "Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні", з 01.01.2022 р.   змінюється розмір адміністративного збору за   декларування місця проживання, реєстрацію місця проживання, зняття із задекларованого місця проживання, зареєстрованого місця проживання, а саме:
01 Грудня, 2021 р., 16:37
Усвідомлюючи гостроту та актуальність ситуації, епідеміологічний стан, адміністратори ЦНАП Крижопільської селищної ради не можуть залишатися осторонь та долучаються до підтримки та допомоги кожному громадянину нашої  громади. Отже, якщо хочете мати COVID-сертифікат  звертайтесь до ЦНАП Крижопільської селищної ради і  адміністратори допоможуть згенерувати його через застосунок чи портал «Дія».
27 Жовтня, 2021 р., 13:54
Сучасний державний сервіс у кожному куточку України Мережа місць, де можна отримати всі необхідні протягом життя адміністративні послуги. Без черг. Без біганини. Без зайвих довідок.
13 Жовтня, 2021 р., 09:26
10.10.2021 РОКУ НАБРАВ ЧИННОСТІ ЗАКОН УКРАЇНИ №1805, ЯКИЙ ВІДТЕРМІНОВУЄ ПОДАННЯ ВІДОМОСТЕЙ ПРО КІНЦЕВОГО БЕНЕФІЦІАРНОГО ВЛАСНИКА ТА СТРУКТУРУ ВЛАСНОСТІ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ НА 9 МІСЯЦІВ.
30 Вересня, 2021 р., 16:14
Повідомляємо мешканцям Крижопільської територіальної громади, що з  4 жовтня 2021 року у Центрі надання адміністративних послуг  Крижопільської селищної ради  розпочинається прийом громадян представниками Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області (Крижопільського сервісного центру).
16 Липня, 2021 р., 10:08
Центр надання адміністративних послуг Крижопільської селищної ради постійно працює над розширенням кількості послуг, які можна отримати у найкоротший термін та за мінімальної кількості відвідувань.
25 Червня, 2021 р., 08:03
З 11 липня 2021 року набуде чинності Положення про форму та зміст структури власності! Юридичні особи, які були зареєстровані до набрання чинності Наказом про структуру власності, протягом 3 місяців мають подати державному реєстратору документи для оновлення в Єдиному державному реєстрі відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (КБВ). Підготуйтесь заздалегідь!
24 Травня, 2021 р., 08:22
Відповідно до ст. 1 ЗУ «Про Фермерське господарство» - Фермерське господарство є формою підприємницької діяльності громадян, які виявили бажання виробляти товарну сільськогосподарську продукцію, здійснювати її переробку та реалізацію з метою отримання прибутку на земельних ділянках, наданих їм у власність та/або користування, у тому числі в оренду, для ведення фермерського господарства, товарного сільськогосподарського виробництва, особистого селянського господарства, відповідно до закону.
24 Травня, 2021 р., 08:20
Аналізуючи проблематику державної реєстрації об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та ряд питань, які виникають у заявників під час консультацій з даної теми пропонуємо ознайомитись з наступною інформацією, яка може стати в нагоді під час оформлення документів щодо таких юридичних осіб.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень