ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ Крижопільської селищної ради

ГРАФІК РОБОТИ
ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ 
НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ АКТИ
ВІДКРИТІ ДАНІ
ІНФОРМАЦІЙНІ ТА ТЕХНОЛОГІЧНІ КАРТКИ
РЕГЛАМЕНТ РОБОТИ
ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЦНАП
ЗАПИС НА ЕЛЕКТРОННУ ЧЕРГУ

 

24 Травня, 2021 р., 08:22
Відповідно до ст. 1 ЗУ «Про Фермерське господарство» - Фермерське господарство є формою підприємницької діяльності громадян, які виявили бажання виробляти товарну сільськогосподарську продукцію, здійснювати її переробку та реалізацію з метою отримання прибутку на земельних ділянках, наданих їм у власність та/або користування, у тому числі в оренду, для ведення фермерського господарства, товарного сільськогосподарського виробництва, особистого селянського господарства, відповідно до закону.
24 Травня, 2021 р., 08:20
Аналізуючи проблематику державної реєстрації об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та ряд питань, які виникають у заявників під час консультацій з даної теми пропонуємо ознайомитись з наступною інформацією, яка може стати в нагоді під час оформлення документів щодо таких юридичних осіб.
21 Травня, 2021 р., 10:46
Інформація про зареєстровані права на нерухоме майно та їх обтяження, що міститься у ДРП, є відкритою, загальнодоступною та платною, крім випадків, передбачених Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
21 Травня, 2021 р., 10:35
Кабінет Міністрів України постановою від 3 березня 2021 року № 175 затвердив:

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень