Конкурс проектів національно-патріотичного виховання
На виконання Указу Президента України від 18 травня 2019 року № 286 “Про Стратегію національно-патріотичного виховання”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 09 жовтня 2020 року № 1233 “Про схвалення Концепції Державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на період до 2025 року” та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка” (зі змінами) (далі – Порядок проведення конкурсу), з метою комплексного розвитку національно-патріотичного виховання та надання підтримки громадським об’єднанням у 2021 році на виконання заходів щодо національно-патріотичного виховання
Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини
З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей 18.06.2021 року під головуванням заступниці селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валентини Чабанюк відбулося шосте засідання комісії з питань захисту прав дитини, в якому взяли участь члени комісії та дотичні до охорони дитинства відомства і структури району.
Підтримай громаду – сплати борги
Відповідно до листа Головного управління ДПС у Вінницькій області від 11.06.2021 року, станом на 07.06.2021 року загальна заборгованість зі сплати податків та зборів до місцевого бюджету в Крижопільській територіальній громаді становить 6 385 124, 23 грн. Зокрема, юридичні особи заборгували 5 181 345,37 грн., фізичні особи – 1 203 778,86 грн.
Продовжуються роботи по ямковому ремонту селища Крижопіль
Праціниками Крижопільського ДРП філії "Томашпіль райавтодор" спільно із ФОП Томчук Н.В. проводиться ямковий ремонт дорожнього покриття перехресть вулиць Т-02-02 та Соборна.
Мінсоцполітики розпочало пілотний проект «Працюй вільно» для допомоги у працевлаштуванні людей з інвалідністю
Міністерство соціальної політики України розробляє нові стимули для працевлаштування людей з інвалідністю. Про це повідомила Міністр соціальної політики Марина Лазебна під час презентації нового пілотного проекту «Працюй вільно» (https://www.msp.gov.ua/content/pracyuy-vilno.html ).
23 червня – День державної служби
Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем державної служби!
У ЦЕНТРІ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ КРИЖОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВИ МАЄТЕ МОЖЛИВІСТЬ ОФОРМИТИ СВІДОЦТВО ПРО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ, А ТАКОЖ ОТРИМАТИ ДОДАТКОВИЙ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ
У ВАШІЙ РОДИНІ ВІДБУЛОСЯ ПОПОВНЕННЯ АБО Ж ВИ ТІЛЬКИ ОЧІКУЄТЕ НА НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ!? ПОВІДОМЛЯЄМО, ЩО З СЬОГОДНІШНЬОГО ДНЯ У ЦЕНТРІ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ КРИЖОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВИ МАЄТЕ МОЖЛИВІСТЬ ОФОРМИТИ СВІДОЦТВО ПРО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ, А ТАКОЖ ОТРИМАТИ ДОДАТКОВИЙ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ.
Чергове засідання виконавчого комітету Крижопільської селищної ради від 22.06.2021
22 червня 2021 року за головуванням селищного голови Володимира Василишена відбулось чергове засідання виконавчого комітету Крижопільської селищної ради.
Мітинг-реквієм щодо вшанування пам’яті жертв Другої світової війни
Сьогодні відбувся мітинг-реквієм до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні за участю селищного голови Володимира Василишена, заступниці селищного голови Валентини Чабанюк, секретаря селищного голови Ігоря Василишина, керівників відділів апарату та структурних підрозділів селищної ради.









