Шановні миротворці!
Прийміть щирі вітання зі святом – Днем українських миротворців!
У сучасному світі питання створення миру та припинення збройних конфліктів – один з пріоритетів усього цивілізованого світу, і Україна з перших днів незалежності долучилась до цієї надважливої праці. Українські миротворці врятували тисячі життів, і їх мужність, доброта, людяність та відданість власній справі відома у багатьох країнах.
Українські воїни завжди були прикладом мужності та хоробрості, де б їм не довелось опинитися.
Воїни, які виконували миротворчі місії у всьому світі, зараз стоять на обороні миру – захищають рідну землю та самовіддано рятують життя співгромадян.
Схиляємо голови та вшановуємо всіх, хто віддав своє життя в ім’я утвердження ідеалів миру та захисту України.
Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, миру, добра, витримки, незламності духу та перемоги!
Слава Україні!
Володимир Василишен - Крижопільський селищний голова