Склад постійних комісій селищної ради

Дата: 18.08.2021 14:44
Кількість переглядів: 40

З урахуванням змін, зазначених в п.1 цього рішення, викласти рішення 1 сесії селищної ради 8 скликання від 27.11.2020 року №7 «Про обрання постійних комісій селищної ради» у такій редакції:

 

з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Суб’єкт висування

1.

Нагірняк

Володимир Васильович

Вінницька обласна організація ВО «Батьківщина»

2.

Янковий

Володимир Іванович

Вінницька обласна організація політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана»

3.

Кривда

Олена Анатоліївна

Вінницька обласна організація політичної партії «За майбутнє»

4.

Чабанюк

 Анатолій Якович

Вінницька обласна організація політичної партії «Слуга народу»

5.

Довгань

Катерина Іванівна

Вінницька територіальна організація політичної партії «Європейська Солідарність»

6.

Котюжанський

Василь Іванович

Вінницька регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»

 

з питань промислової політики, підприємництва, агропромислового комплексу, земельних відносин, охорони довкілля, житлово-комунального господарства та комунальної власності

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Суб’єкт висування

1.

Онищук

Віталій Олександрович

Вінницька територіальна організація політичної партії «Європейська Солідарність»

2.

Присяжнюк

Михайло Михайлович

Вінницька обласна організація політичної партії «За майбутнє»

3.

Русін Іван Іванович

Вінницька обласна організація ВО «Батьківщина»

4.

Гук Петро Михайлович

Вінницька обласна організація політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана»

5.

Котюжанський Володимир Авксентійович

Вінницька обласна організація політичної партії «Слуга народу»

6.

Теличко Ілля Вікторович

Вінницька регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа За життя

з питань освіти, сім’ї та молоді, охорони здоров’я, культури, фізкультури та спорту

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Суб’єкт висування

1.

Рясна Людмила Миколаївна

Вінницька обласна організація політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана»

2.

Миколюк

Валентина Дмитрівна

Вінницька обласна організація політичної партії «За майбутнє»

3.

Мартинюк Олександр Миколайович

Вінницька обласна організація політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана»

4.

Коваль

Руслан Володимирович

Вінницька обласна організація ВО «Батьківщина»

з питань регламенту, депутатської діяльності й етики, гласності, законності та правопорядку, запобігання проявам корупції

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Суб’єкт висування

1.

Корчовий

Олександр Костянтинович

Вінницька обласна організація політичної партії «За майбутнє»

2.

Тамбовцев

Петро Серафимович

Вінницька територіальна організація політичної партії «Європейська Солідарність»

3.

Басараба

Юрій Дмитрович

Вінницька обласна організація політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана»

4.

Куцин Наталія Григорівна

Вінницька обласна організація політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана»

з питань соціального захисту та зайнятості населення, охорони прав і свобод громадян

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Суб’єкт висування

1.

Бородачик

Любов Вікторівна

Вінницька обласна організація політичної партії «Слуга народу»

2.

Вугнява

Тетяна Василівна

Вінницька обласна організація політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана»

3.

Рибак

Світлана Михайлівна

Вінницька територіальна організація політичної партії «Європейська Солідарність»

4.

Василишена

Людмила Михайлівна

Вінницька обласна організація політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана»

5.

Капріца

Яна Анатоліївна

Вінницька обласна організація політичної партії «За майбутнє»

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень