Увага! На Крижопільщині очікується значне похолодання

За даними Вінницького обласного центру з гідрометеорології, у період з 17 по 20 січня на території області температурний режим залишатиметься значно нижчим від норми.
Прогноз погоди на найближчі дні:
• 17–18 січня: Хмарно з проясненнями, без істотних опадів. Температура вночі впаде до 15-20 морозу, вдень триматиметься на позначці 7-12 морозу.
• 19–20 січня: Опадів не передбачається. Нічна температура залишатиметься екстремально низькою — до 20 морозу.
• На дорогах: Місцями зберігатиметься ожеледиця.
• На водоймах: Спостерігається суцільний льодостав.
Закликаємо дотримуватися правил безпеки:
Опалення та вогонь: Будьте вкрай обережними при використанні пічного опалення, газових приладів та електричних обігрівачів. Пам’ятайте про небезпеку отруєння чадним газом.
Безпека на льоду: На водоймах громади встановився лід, проте наполегливо рекомендуємо утримуватися від виходу на кригу та дотримуватися заходів безпеки.
Дорожній рух: Водіям варто бути максимально уважними за кермом під час ожеледиці, а пішоходам — обережно пересуватися слизькими тротуарами.
Здоров'я: Одягайтеся тепло, щоб уникнути переохолодження організму, та дбайте про профілактику простудних захворювань.
Бережіть себе та своїх рідних! Слідкуйте за оновленнями та офіційними повідомленнями. ![]()

