Сьогоднішній день у психолога був наповнений щирими дитячими емоціями
До КУ "ЦНСП Крижопільської селищної ради" завітали діти, які перебувають у складних життєвих обставинах. Це діти, за плечима яких уже чимало болю й випробувань. Їхні серця потребують тепла, розуміння й простих, але важливих дій з боку дорослих.
Щоб зняти емоційну напругу та допомогти їм поступово відновлювати довіру до світу, ми разом тренували памʼять з допомогою гри "Memory", відгадували пантоміми малювали свої відчуття на папері, та виражали емоції у грі "Злий бобер". Це — більше, ніж просто ігри. Це — шлях до самопізнання.
Розвиток емоційного інтелекту — одна з ключових цілей нашої роботи. Адже коли дитина вчиться розуміти себе, свої емоції, вона починає краще контролювати свою поведінку та будує здорові стосунки з оточенням.
Іноді саме через прості, на перший погляд, завдання дитина отримує найнеобхідніше — підтримку, увагу та можливість відчути себе важливою і почутою. Саме з таких кроків починається шлях до внутрішньої рівноваги та зцілення.




