Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Крижопільської селищної ради
05.10.2023 року під головуванням заступниці селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмили Бачек відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, в якому взяли участь члени комісії та представники структур громади, дотичні до питань захисту.
На порядок денний було винесено 27 питань. Зокрема члени комісії заслухали старосту села Голубече про роботу у площині соціально-правового захисту дітей, які проживають на даній території. Розглянули питання виконання обов’язків опікуна щодо підопічної дитини та питання доцільності позбавлення батьківських прав; визначення місця проживання малолітньої дитини з матір’ю та місця проживання малолітніх дітей з батьком; обговорили продовження терміну перебування малолітньої дитини в КНП «Вінницький обласний спеціалізований будинок дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки Вінницької обласної ради».
Також йшлося на комісії про надання дозволу батьку на відчуження-дарування квартири своєму неповнолітньому сину, про затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини, яка перебуває в складних життєвих обставинах; дитини, яка залишилася без батьківського піклування, дитини-сироти, дитини позбавленої батьківського піклування. Розглянуло зібрання і заяви щодо надання статусу дитині, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. За цим члени комісії обговорили результати соціального супроводу КУ «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради», прийняли рішення про припинення надання соціальної послуги соціального супроводу КУ «Центр надання соціальних послуг Крижопільської селищної ради» сім’ї, яка потрапила в складні життєві обставини та опікунській сім’ї.
Членів комісії ознайомлено з поданими пакетами документів, заслухано заявників.
Словом, з кожного питання, яке виносилося на порядок денний засідання комісії, прийнято відповідне рішення і виконання кожного з них спрямоване на захист прав та інтересів дітей.