Друге засідання робочих груп
29 вересня 2023 року о 13 годині, у залі засідань Крижопільської селищної ради, за участі секретаря селищної ради Ігоря Василишина, заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмили Бачек, членів робочих груп відбулося друге засідання робочих груп:
- з розробки Стратегії збалансованого розвитку Крижопільської селищної територіальної громади до 2030 року;
- з питань розробки проєкту Програми соціально-економічного розвитку Крижопільської селищної територіальної громади на 2024 рік.
На засіданні було розглянуто ряд важливих питань, зокрема:
1.Розгляд технічних завдань членами Робочої групи для розробки Плану заходів на 2024-2026 роки з реалізації Стратегії збалансованого розвитку Крижопільської селищної територіальної громади до 2030 року у новій редакції та Стратегії збалансованого розвитку Крижопільської селищної територіальної громади до 2030 року у новій редакції.
2.Обговорення, внесення пропозицій щодо переліку проєктів на середньострокову перспективу та узгодження фінансового забезпечення з реалізації проєктів та програм. 3.Узагальнення наявних даних для формування проєкту Плану заходів на 2024-2026 роки з реалізації Стратегії збалансованого розвитку Крижопільської селищної територіальної громади до 2030 року у новій редакції та Стратегії збалансованого розвитку Крижопільської селищної територіальної громади до 2030 року у новій редакції. 4.Розгляд отриманих звітів за 9 місяців наданих структурними підрозділами селищної ради для формування проєкту Програми соціально-економічного розвитку Крижопільської селищної територіальної громади на 2024 рік. |
5.Обговорення щодо доцільності включення до Програми соціально-економічного розвитку Крижопільської селищної територіальної громади на 2024 рік отриманого переліку проєктів |
6.Узагальнення даних для створення проєкту Програми, з метою вчасного виконання Плану заходів, затвердженого на засіданні Робочої групи 25.08.2023 року. |
7.Ознайомлення з наявним переліком затверджених програм, які будуть включені до стратегічних документів Крижопільської селищної ради. В ході засідання визначено, що розроблення стратегічних документів громади спрямовано на забезпечення рівних можливостей доступу до ресурсів державної фінансової підтримки, фінансування з місцевого бюджету та інших джерел, не заборонених законодавством, з урахуванням балансу і узгодженості зі стратегічними і операційними цілями Державної стратегії регіонального розвитку, Стратегії збалансованого розвитку Вінницької області та Стратегії збалансованого розвитку Крижопільської селищної територіальної громади. |
|