Крижопільська селищна рада
Тульчинський район, Вінницька область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Відбувся семінар присвячений пошуку та дослідженню місцевих елементів нематеріальної культурної спадщини

Дата: 02.08.2023 09:46
Кількість переглядів: 360

1 серпня у лекційній залі КЗ "ЦКД" відбувся семінар присвячений пошуку та дослідженню місцевих елементів нематеріальної культурної спадщини для співробітників будинків культури, клубів та бібліотек громади, який провели методисти - Яна Токар та Ганна Лагуна.

На семінарі створили ініціативну групу від громади із внесення елементів НКС до місцевого та обласного списків з подальшим просуванням до Національного списку елементів нематеріальної культурної спадщини.

Нематеріальна культурна спадщина презентує нашу країну на міжнародному рівні, засвідчує її самобутність, традиційна культура виступає потужним соціокультурним та ментально-духовним маркером. Тому кожен прийнятий елемент, тобто збережені знання та навики про кращі місцеві живі традиції - це гордість громади та її ж велика відповідальність.

Одним із найбільш приємних підсумків семінару стали спільні плани – зокрема, щодо майбутніх експедицій та виявлення елементів НКС нашої громади.

По закінченню семінару відбувся майстер-клас по виготовленню патріотичних ангелів, який провела методист з виставкової діяльності - Ганна Лагуна

Возможно, это изображение 2 человека и люди учатсяВозможно, это изображение 7 человек и лебедьВозможно, это изображение 6 человек, люди учатся и стол


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.