Увага! Важлива інформація!
Крижопільська селищна рада повідомляє про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна:
Приміщення електроцеху за адресою с.Крикливець, вул. Центральна.
Нежитлова будівля за адресою с. Жабокрич, вул. Садова 7Н.
Будівля трансформаторної підстанції № 171 за адресою смт Крижопіль, вул. Б. Хмельницкого, 2А.
Власників вказаного майна, з підтверджуючими документами, просимо звернутися до селищної ради (Управління житлово – комунального господарства, містобудування, архітектури, благоустрою, комунальної власності та захисту довкілля) з метою зняття з обліку протягом року з дня опублікування цього оголошення за адресою: смт Крижопіль, вул.Героїв України 59.