Міжнародний день захисту дітей - нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини
1 червня - перший день літа, в який відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято – нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни.
Події, які відбуваються в Україні, стали для кожного приводом переоцінки цінностей в житті. Діти – це найбільша наша цінність!
Діти – маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою.
Діти так потребують любові, турботи і батьківської ласки!
Так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям. У День захисту дітей бажаємо чистого і мирного неба, кожній дитині міцної сім’ї і всього необхідного для безтурботного дитинства. Нехай дитячі посмішки висвітлюють нашу планету і кожен із маленьких мешканців нашої землі буде здоровим та щасливим...
Маленькі жителі нашої громади – добра вам, мирного неба, сонця й здійснення мрій!
Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України!
Бережіть дітей!