17 травня, на площі біля будинку культури, знову відбулася благодійна культурно – мистецька акція «ВІРИМО В ПЕРЕМОГУ», задля збору коштів на потреби Збройних сил України. Акція організована відділом культури, туризму та охорони культурної спадщини Крижопільської селищної ради та ГО «АКОРД».  До цієї благородної справи долучились:

  • працівники та солісти   КЗ «Центр культури і дозвілля Крижопільської селищної ради»;
  • працівники КЗ «Публічна бібліотека Крижопільської селищної ради»;
  • працівники та вихованці КУ «Крижопільська школа мистецтв»;
  • працівники та вихованці КУ «Крижопільський будинок школярів».

     Також, вже в котре, до цього заходу долучилась і молодіжна рада Крижопільської селищної ради.

     Слід наголосити, що акція відбулась у переддень Дня Вишиванки та Дня Європи в Україні та об’єднавши ці заходи, на площі, були представленні:

  • виставки дитячих робіт під гаслом «Мир очима дітей»;
  • книжкова виставка – «Вишита доля моєї країни»;
  • виставка старовинних вишитих рушників.

    Щиро дякуємо усім учасникам акції і небайдужим людям, які внесли свою часточку для допомоги нашим захисникам!

Разом ми сила!!!

Все буде Україна!!!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису