Повідомлення про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КУ «Крижопільська ДЮСШ» посади директора комунального закладу

Дата: 04.10.2021 15:16
Кількість переглядів: 75

Крижопільська селищна рада  оголошує конкурс  на заміщення   вакантної посади директора комунальної установи  «Крижопільська дитячо-юнацька спортивна школа» (далі – КУ «Крижопільська ДЮСШ»).

Місце знаходження КУ «Крижопільська ДЮСШ»: вул. Спорту, 4, смт Крижопіль, Тульчинський район, Вінницька область).

Умови оплати праці: посадовий оклад, доплати та надбавки встановлюються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; наказу Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту № 2097 від 23.09.2005 «Про впорядкування умов оплати праці працівників бюджетних установ, закладів та організацій галузі фізичної культури і спорту».

Вимоги до кандидата на посаду директора КУ «Крижопільська ДЮСШ»:

  • наявність громадянства України
  • вища освіта за спеціальністю фізична культура і спорт та ступенем не нижче «магістра»
  • стаж роботи за фахом не менше трьох років
  • наявність організаторських здібностей

Згідно з Положенням про проведення конкурсу та призначення на посаду директора закладу позашкільної освіти Крижопільської селищної ради, особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до селищної ради такі документи:

1) заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку   персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

2)  автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

3) копії документа, що посвідчує особу  та підтверджує громадянство України;

4) копії документа про вищу освіту;

5) копії трудової книжки або інших  документів, що підтверджують  стаж    роботи за фахом не менше трьох років на момент їх подання;

6) мотиваційний лист, складений у довільній формі (перспективний план розвитку закладу позашкільної освіти на термін дії контракту);

7)  довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 року №1465.

Особа може подати інші документи, які підтверджують   її професійні та/або моральні якості.

 

Визначені у цьому пункті  документи  подають особисто (або подає  уповноважена, згідно з довіреністю, особа) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк.

Документи  для  участі  в  конкурсі  приймаються  протягом 30 календарних   днів  з  моменту оприлюднення   оголошення  за адресою: смт Крижопіль,  вул. Героїв України, 61,  кабінет 109, телефон для довідок 2-27-95.

 

Критерії оцінювання кандидатів на посаду директора дитячо-юнацької спортивної школи

Перелік питань для перевірки знань основних положень Конституції України, законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту» «Про спорт»

СКЛАД конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора КУ «Крижопільська ДЮСШ»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень