Відбулися змагання, присвячені 30-й річниці Незалежності

Дата: 30.08.2021 08:57
Кількість переглядів: 76

Згідно календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Крижопільської селищної ради на 2021 рік, з метою широкої пропаганди та залучення різних верств сільського населення  до систематичних занять фізичною культурою  та спортом,  в т.ч. депутатів та керівників всіх рівнів державної влади та органів самоврядування,  організації активного  дозвілля та проведення фізкультурно-спортивних заходів з найбільш доступних і поширених на селі традиційних видів спорту, активізації  роботи сільських старостинських округів Крижопільської селищної  ради, участі  кращих команд та спортсменів в обласних та Всеукраїнських  змаганнях на «Краще спортивне село України», 21, 22 серпня в селищі Крижопіль відбулись фінальні змагання, присвячені 30-й річниці Незалежності України.

Представники 7 старостинських округів змагались в міні-футболі, волейболі серед чоловіків та жінок, настільному тенісі, легкоатлетичному кросі, шашках, армрестлінгу, гирьовому спорті та перетягуванні канату.

                         

Результативність:

 

• Міні – футбол  

1 командне місце – с. Зеленянка

2 командне місце – с. Тернівка

3 командне місце – с. Соколівка

4 командне місце – с. Павлівка

5 командне місце – с. Шарапанівка

6 командне місце – с. Крикливець

 

• волейбол (чоловіки)

1 командне місце – с. Соколівка

2 командне місце – с. Тернівка

3 командне місце – с. Павлівка

4 командне місце – с. Шарапанівка

 

• волейбол (жінки)

1 командне місце – с. Тернівка

2 командне місце – с. Соколівка

3 командне місце – с. Шарапанівка

4 командне місце – с. Куниче

5 командне місце – с. Павлівка

 

 

• Перетягування канату

1 командне місце – с. Павлівка

2 командне місце – с. Тернівка

3 командне місце – с. Соколівка

 

• Гирьовий спорт 

1 командне місце – с. Павлівка

2 командне місце – с. Соколівка

3 командне місце – с. Тернівка

4 командне місце – с. Шарапанівка

 

Переможці та призери в особистому заліку серед чоловіків:

- вагова категорія до 73 кг:
І місце – Поворознюк Василь (с. Павлівка)

 

- вагова категорія до 85 кг:
І місце – Тонковид Ігор (с. Тенівка)

 

- вагова категорія до 95 кг:
І місце – Вітов Олександр (с. Павлівка)

ІI місце – Онищук Іван (с. Соколівка)

 

- вагова категорія 95+ кг:
І місце – Страхніцький Мирослав (с. Соколівка)
І
I місце – Палагній Віктор (с. Тернівка)

ІII місце – Гутянський Василь (с. Шарапанівка)

 

• Армспорт

1 командне місце – с. Павлівка

2 командне місце – с. Соколівка

3 командне місце – с. Тернівка

4 командне місце – с. Зеленянка

5 командне місце – с. Шарапанівка

 

Переможці та призери в особистому заліку серед жінок:

- вагова категорія до 60 кг
І місце – Чорнобай Діана (с. Тернівка)

ІI місце – Декаленко Світлана (с. Павлівка)

- вагова категорія до 70 кг
І місце – Чорна Ганна (с. Соколівка)

ІI місце – Лозовська Наталя (с. Красносілка)

 

Переможці та призери в особистому заліку серед чоловіків:

- вагова категорія до 70 кг
І місце – Колісецький Руслан (с. Павлівка)

ІI місце – Лозовський Олег (с. Красносілка)

- вагова категорія до 80 кг
І місце – Заярнюк Віталій (с. Соколівка)

ІI місце – Тонковид Ігор  (с. Тернівка)

 

- вагова категорія до 90 кг
І місце – Помпа Роман (с. Павлівка)

ІI місце – Прияцелюк Андрій  (с. Соколівка)

 

- вагова категорія до 90+ кг
І місце – Рослий Юрій (с. Тернівка)

ІI місце – Гутянський Василь  (с. Шарапанівка)

 

•  настільний теніс

1 командне місце – с. Павлівка

2 командне місце – с. Соколівка

3 командне місце – с. Зеленянка

4 командне місце – с. Тернівка

5 командне місце – с. Шарапанівка

 

Переможці та призери в особистому заліку серед жінок:
І місце – Вітова Богдана (с. Павлівка)

ІI місце – Хитрук Руслана (с. Соколівка)

ІII місце – Лужанська Олена (с. Тернівка)

 

Переможці та призери в особистому заліку серед чоловіків:

І місце – Пелявський  Анатолій (с. Павлівка)

ІI місце – Максименко Сергій (с. Соколівка)

ІII місце – Шевчук Віталій (с. Зеленянка)

 

• Шашки

1 командне місце – с. Соколівка

2 командне місце – с. Красносілка

3 командне місце – с. Тернівка

4 командне місце – с. Павлівка

5 командне місце – с. Шарапанівка

 

Переможці та призери в особистому заліку серед жінок:
І місце – Разніцина Валентина (с. Соколівка)

ІI місце – Чепелюк Валентина (с. Красносілка)

ІII місце – Росла Катерина (с. Тернівка)

 

Переможці та призери в особистому заліку серед чоловіків:

І місце – Лозовський  Микола (с. Соколівка)

ІI місце – Лошак В’ячеслав (с. Красносілка)

ІII місце – Бондар Василь (с. Тернівка)

 

• Легкоатлетичний крос

Переможці та призери в особистому заліку серед жінок:
І місце – Чорнобай Діана (с. Тернівка)

ІI місце – Мордванюк Олена (с. Соколівка)

ІII місце – Іванюк Олена (с. Шарапанівка)

 

Перемоці та призери в особистому заліку серед чоловіків:

І місце – Телелим  Максим (с. Красносілка)

ІI місце – Поліщук Максим (с. Соколівка)

ІII місце – Москалюк Олександр (с. Шарапанівка)

 

Загальнокомандний залік за сумою змагань в усіх видах спорту:

 

1 місце – с. Соколівка

2 місце – с. Тернівка

3 місце – с. Павлівка

4 місце – с. Шарапанівка

5 місце – с. Красносілка

6 місце – с. Куниче

7 місце – с. Крикливець

 

 

Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями та грамотами Крижопільської селищної ради.


 

ВП ГО ВФСТ «Колос» Крижопільської ТГ.

ІНФОРМАЦІЙНА ТАБЛИЦЯ

результатів літніх сільських спортивних ігор Крижопільської територіальної громади 2021 року

«Краще спортивне село» серед команд сільських старостинських округів.

( загальнокомандний комплексний залік )

 

п/п

Назва сільського округу

Міні-футбол

Волей

бол (чолов.)

Волей

бол (жінки)

шашки

Гирьовий спорт

Настільний теніс

Легкоатлетичний крос

Перетягування канату

Армрестлінг

Загально-командний

залік

 

Сума очок

місце

 

 

 

м

о

м

о

м

о

м

о

м

о

м

о

м

о

м

о

м

о

 

1

с. Голубече

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

с. Жабокрич

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

с. Заболотне

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

с. Зеленянка

1

30

 

 

 

 

2

28

 

 

3

26

3

26

 

 

4

24

134

5

 

5

с. Крикливець

6

20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20

7

 

6

с. Куниче

 

 

 

 

4

24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24

6

 

7

с. Павлівка

4

24

3

26

5

22

4

24

1

30

1

30

5

22

1

30

1

30

238

3

 

8

с. Соколівка

3

26

1

30

2

28

1

30

2

28

2

28

1

30

3

26

2

28

254

1

 

9

с. Тернівка

2

28

2

28

1

30

3

26

3

26

4

24

2

28

2

28

3

26

244

2

 

10

с. Шарапанівка

5

22

4

24

3

26

5

22

4

24

5

22

4

24

 

 

5

22

176

4

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень