Крижопільська селищна рада
Вінницька область, Тульчинський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проєкти рішень виконавчого комітету №- «Проєкти рішень виконавчого комітету селищної ради 19 листопада»

Кількість переглядів: 37
Скликання: -
Сесія: -
Тип документу: Проєкти рішень виконавчого комітету
Дата прийняття: 19.11.2021
Дата оприлюднення: 09.11.2021
Номер документу: -
Назва документу: Проєкти рішень виконавчого комітету селищної ради 19 листопада
Прикріплені файли:
 1. Перспективний План проведення засідання виконавчого комітету селищної ради 19 листопада 2021 року (0.01 МБ)
 2. Про внесення змін до Положення про порядок надання разової грошової допомоги за зверненнями громадян у невідкладних випадках за рахунок коштів місцевого бюджету (0.04 МБ)
 3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 24 лютого 2021 № 24 «Про затвердження Положення про житлову комісію при виконкомі Крижопільської селищної ради» (0.06 МБ)
 4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 02 березня 2021 №30 «Про створення комісії з перевірки технічного стану та придатності до безаварійної експлуатації мереж та об’єктів житлово - комунального господарств (0.03 МБ)
 5. Про затвердження Акту визначення технічного стану за результатами візуального огляду житлового будинку в с.Тернівка (0.02 МБ)
 6. Про затвердження Акту визначення технічного стану за результатами візуального огляду житлового будинку в смт Крижопіль (0.02 МБ)
 7. Про розгляд заяви гр. Цибулько М.О. про присвоєння поштової адреси будівлі житлового будинку та господарських будівель (0.02 МБ)
 8. Про розгляд заяви гр.Кручковської О.П. про присвоєння поштової адреси будівлі житлового будинку та господарських будівель (0.02 МБ)
 9. Про розгляд заяви гр.Горлінського С.І. про присвоєння поштової адреси будівлі житлового будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами (0.03 МБ)
 10. Про розгляд заяви гр.Редька О.С. про присвоєння поштової адреси будівлі житлового будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами (0.02 МБ)
 11. Про розгляд заяви гр.Редька Т.П. про присвоєння поштової адреси будівлі житлового будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами (0.02 МБ)
 12. Про розгляд заяви гр.Гуцола А.І. про коригування поштової адреси будівлі житлового будинку (0.02 МБ)
 13. Про розгляд заяви гр.Довгань Л.М. про коригування поштової адреси будівлі житлового будинку (0.02 МБ)
 14. Про розгляд заяви гр. Андріїшена О.М. про присвоєння поштової адреси будівлі житлового будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами (0.02 МБ)
 15. Про розгляд заяви гр.Шологон Є.М. про присвоєння поштової адреси будівлі житлового будинку садибного типу з господарськими будівлями та спорудами (0.02 МБ)
 16. Про розгляд заяви гр.Рабець Г.Т. про присвоєння поштової адреси будівлі житлового будинку (0.02 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень