30 червня 2022 року о 10.00 годині у приміщенні селищної ради скликається чергова 25 сесія селищної ради 8 скликання
На підставі статей 42, 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” 30 червня 2022 року о 10.00 годині у приміщенні селищної ради (зала засідань, 2 поверх) скликається чергова 25 сесія селищної ради 8 скликання.
На розгляд сесії виносяться питання:
- про утворення закладу дошкільної освіти села Крикливець Крижопільської селищної ради;
- про передачу в оренду земельних ділянок ПрАТ «ПК «Поділля»;
- про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення землі, що перебуває у власності гр. Екштейн Олени Миколаївни;
- про Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції у Крижопільській селищній раді;
- про передачу в оренду комунального майна;
- про внесення змін до рішення 2 сесії селищної ради 8 скликання від 11.12.2020 року №19 «Про структуру та загальну чисельність апарату Крижопільської селищної ради 8 скликання та її виконавчих органів»;
- інші питання.
Пленарне засідання чергової 25 сесії селищної ради буде проведено з дотриманням встановлених правил і норм щодо карантину та використанням відповідних засобів індивідуального захисту.
Селищний голова Володимир ВАСИЛИШЕН