29 жовтня 2021 року о 10.00 годині у приміщенні селищної ради скликається чергова 15 сесія селищної ради 8 скликання
На підставі статей 42, 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” 29 жовтня 2021 року о 10.00 годині у приміщенні селищної ради (зала засідань 2 поверх) скликається чергова 15 сесія селищної ради 8 скликання.
На розгляд сесії виносяться питання:
- про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету за 9-ть місяців 2021 року;
- про внесення змін до рішення 3 сесії селищної ради 8 скликання від 23.12.2020 року №77 «Про бюджет Крижопільської селищної територіальної громади на 2021 рік»;
- про внесення змін до рішення 12 сесії селищної ради 8 скликання від 30.07.2021 року №424 «Про Програму благоустрою та охорони навколишнього природного середовища Крижопільської територіальної громади на 2021-2024 роки»;
- про передачу нерухомого майна в оренду;
- земельні питання;
- інші питання.
На сесію запрошуються: депутат обласної ради, депутати Тульчинської районної ради, керівники управлінь, відділів селищної ради, керівники комунальних установ, підприємств, закладів – доповідачі з питань порядку денного, представники засобів масової інформації, громадськості.
Пленарне засідання чергової 15 сесії селищної ради буде проведено з дотриманням встановлених правил і норм щодо карантину та використанням відповідних засобів індивідуального захисту.
Селищний голова Володимир ВАСИЛИШЕН