НОВИНИ

29 Червня, 2021 р., 13:18
Враховуючи рішення виконавчого комітету Крижопільської селищної ради від 01 червня 2021 року № 124 «Про встановлення, шляхом коригування, тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для КП «Крижопільводоканал», управлінням соціального захисту населення Тульчинської райдержадміністрації проведено перерахунки розмірів субсидій та пільг з 01 червня 2021 року з урахуванням підвищених тарифів.
15 Червня, 2021 р., 10:19
Соціальні гарантії щодо забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю в Україні визначено Законом України „Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні”. Статтею 7 цього Закону передбачено, що медико-соціальна експертна комісія (далі – МСЕК) та лікарсько-консультативна комісія (далі – ЛКК) лікувально-профілактичного закладу складає (коригує) індивідуальну програму реабілітації  особи з інвалідністю, в якій визначаються реабілітаційні заходи і строки їх виконання, та здійснює контроль за повнотою та ефективністю виконання цієї програми.
28 Травня, 2021 р., 17:14
Протягом року діти пільгових категорій мають можливість відпочити у оздоровчих центрах «Артек» (Пуща Водиця) та «Молода гвардія» (м.Одеса). На дітей чекають різноманітні екскурсії; привітні, доброзичливі та уважні вожаті; можливість знайти нових друзів з різних регіонів України; змістовне дозвілля. Це чарівна територія дружби, заповідне місце, де дитина і природа поєднуються в одне ціле.
13 Квітня, 2021 р., 13:00
13 квітня 2021 року в актовій залі селищної ради під головуванням заступника селищного голови Валентини Чабанюк відбулось перше засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству і насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми.
17 Березня, 2021 р., 16:44
Хто така «муніципальна няня» Послуга з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» - послуга, що надається для підтримки батьків, опікунів дитини для забезпечення догляду за дитиною до трьох років. Отримувач послуги «муніципальна няня» - батьки, опікуни дитини.
17 Березня, 2021 р., 16:41
Починаючи з 5 березня 2021 року  Міністерством соціальної політики  у співпраці з громадською організацією «Громадський рух «Соціальна єдність» реалізується пілотний проект «Почуй мене», спрямований на полегшення комунікації людьми з вадами слуху та представниками органів влади.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень