Крижопіль Вшановує Захисників та Захисниць України

1 жовтня у Крижополі відбувся низка заходів, присвячених Дню захисників та захисниць України – святу, що стало символом незламності духу та патріотизму нашого народу. Цей особливий день є нагодою для кожного українця згадати та глибоко вклонитися перед тими, хто щодня, ризикуючи власним життям, стоїть на варті нашої рідної землі. Ми розпочали захід із вшанування пам'яті полеглих Героїв: селище затамувало подих у Хвилині мовчання, після чого, з підняттям Прапора України, над громадою гордо пролунав Гімн України. Це був момент єднання, усвідомлення ціни нашої свободи та глибокої пошани до подвигу кожного воїна.
Селищний голова Володимир Василишен під час свого виступу підкреслив ключове значення внеску наших воїнів, назвавши їх справжнім щитом нації. «Ваша жертовність, героїзм та відданість ідеалам свободи є тим незламним щитом, який боронить наш спокій і дарує надію на мирне майбутнє», – наголосив він, звертаючись до присутніх та до всіх захисників. Ми пам’ятаємо кожного, хто віддав найцінніше – своє життя – за незалежну Україну. Голова громади запевнив, що вічна пам'ять про їхній подвиг назавжди залишиться в серцях крижопільчан, а їхні імена вписані золотими літерами в історію не лише Крижопільської громади, а й усієї держави.
Завершальною частиною урочистостей стало покладання квітів – знак нашої безмежної вдячності та шани. Представники громади підійшли до Алеї Пам’яті, до пам’ятного знаку борцям за волю України та до пам’ятного знаку полеглим воїнам в зоні АТО/ООС, віддаючи данину пам’яті тим, хто вже не з нами. Ми єдині у своєму прагненні до Перемоги! Нехай мужність та стійкість наших Захисників та Захисниць надихають нас щодня. Дякуємо вам за кожен світанок! Слава Україні!
